Projekty realizowane przez MZK S.A. w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

  

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualności

W związku z zakończeniem prac drogowych we Wtórku od dnia 6 sierpnia 2020r. autobusy linii nr 7 kursują ponownie trasą sprzed objazdu, a przystanki „Wtórek I”, „Wtórek II” oraz „Wtórek wieś pętla” obowiązują ponownie jak przed objazdem.   


W związku z pracami drogowymi na ul. Gimnazjalnej od dnia 20 lipca 2020 r. (poniedziałek) do odwołania przystanek „Gimnazjalna” będzie nieczynny.
Autobusy kursować będą objazdem przez Al. Powstańców Wlkp., a przystanek zastępczy obowiązywał będzie przy parkingu Urzędu Miejskiego.

Szczegółowe informacje  pod numerem telefonu:
(62) 737-61-15 (całodobowo)   


Ostanie wypadki w Warszawie spowodowane przez kierowców autobusów będących pod wpływem narkotyków  spowodowały, iż Policja wykonuje nieplanowane kontrole osób, które prowadzą pojazdy transportu publicznego. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim w dniu 15 lipca o godzinie 5 rano w zajezdni MZK przy ulicy Lotniczej przeprowadzili nieplanowaną kontrolę kierowców pod kątem obecności narkotyków w organizmie oraz sprawdzili stan trzeźwości. Funkcjonariusze Policji przebadali kierowców przed wyjazdem na linię. Wszystkie wyniki testów były negatywne.
Bezpieczeństwo naszych pasażerów jest niezwykle ważne, dlatego cieszę się, że nasi kierowcy rozważnie i odpowiedzialnie podchodzą do swojej pracy. Świadczą o tym negatywne wyniki badań narkotestami oraz alkomatami u wszystkich przebadanych kierowców  – powiedział Janusz Marczak Prezes Zarządu MZK S.A.
    


Informujemy, że Punkt Obsługi Pasażera MALARCZYK  jest otwarty następująco:

poniedziałek - piatek: 10:00 - 17:00

sobota: 10:00 -14:00   


W związku z XXX Ogólnopolskim Wyścigiem Kolarskim oraz całkowitym zamknięciem drogi powiatowej 5319P pomiędzy Wysockiem Wielkim, a Sadowiem, w dniu 3 lipca 2020r. (piątek) w godzinach 13:00 – 18:00 wprowadzone zostaną następujące zmiany w rozkładzie jazdy MZK S.A.:
- kursy linii nr 7 o godzinie 13:16 z Ostrowa Wlkp. do Wtórku oraz o 15:16 z Ostrowa Wlkp. do Sadowia zakończą swój bieg na przystanku „Wysocko Małe szkoła”, natomiast kursy powrotne o 14:05 z Wtórku oraz o 16:02 z Sadowia rozpoczną swój bieg z przystanku „Wysocko Małe szkoła” (o godzinie 14:21 oraz 16:11).
    


Od dnia 08.06.2020r. następuje zmian godzin otwarcia Punktu Obsługi Pasażera na ul. Asnyka. Punkt będzie czynny w godzinach od 9:00 do 16:00.   


Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, w przypadku ograniczenia lub zawieszenia funkcjonowania uczelni, w okresie tego ograniczenia lub zawieszenia oraz przez 60 dni po jego zakończeniu,legitymacje studenckie i legitymacje służbowe nauczycieli akademickich są ważne, bez konieczności potwierdzania ich ważności. Przepis stosuje się również do legitymacji, które utraciły ważność w okresie 30 dni poprzedzających ograniczenie lub zawieszenie funkcjonowania uczelni.   


Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 29 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, w autobusie, w tym samym czasie może przebywać nie więcej osób niż 50% liczby wszystkich miejsc siedzących  i stojących, przy jednoczesnym pozostawieniu w autobusie co najmniej 50% miejsc siedzących niezajętych.   


W związku z pracami drogowymi we Wtórku od dnia 29 maja 2020r. do odwołania w kursach linii nr 7 w kierunku Wtórek wieś nieczynne będą przystanki „Wtórek II” oraz „Wtórek wieś pętla” (koniec kursu na przystanku „Wtórek I”).
W kierunku Ostrowa Wielkopolskiego nieczynny będzie przystanek „Wtórek wieś pętla” (początek kursu na przystanku Wtórek I”).
    


Informujemy, że od 25 maja br. wznowione zostają kursy linii K1 do Krotoszyna. Jednocześnie przypominamy, że obowiązuje wakacyjny rozkład jazdy.   


Strona 10 z 42First   Previous   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  Next   Last   
 
Szukaj


BiletomatZakup biletu komunikacji miejskiej

przez telefon komórkowy

 

 

----------------------------------------------

 

mPay

 

Zakup biletu komunikacji miejskiej

przez telefon komórkowy

 

----------------------------------------------

 

 

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH W MZK

 

----------------------------------------------

 

 

 

OSTROWSKI ROWER MIEJSKI

 

 -----------------------------------------------

 

 

 


REJESTRACJA  E-BILETU 

 

LOGOWANIE DO SYSTEMU  E-BILETU

 

-----------------------------------------------

 

 

 

 

 

APLIKACJA myBUS ONLINE

informacja o odjazdach autobusów

 

 

 

-----------------------------------------


 

 

 
-----------------------------------------------  

 Informacje dla akcjonariuszy
 

-----------------------------------------------  

 

 

 

 

 Oficjalna strona Miasta

Ostrowa Wielkopolskiego

 

 -----------------------------------------------

 

 

Centrum Rozwoju Komunalnego


 

 -----------------------------------------------
 Jesteśmy na Facebooku


 -----------------------------------------------

 

 

 

Jesteśmy na instagramie

 

-----------------------------------------------

 

Numery boczne autobusów

niedostosowanych do

przewozu osób niepełnosprawnych


#255, #262, #266

 

-------------------------------------------------