Projekty realizowane przez MZK S.A. w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Aktualności

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, w przypadku ograniczenia lub zawieszenia funkcjonowania uczelni, w okresie tego ograniczenia lub zawieszenia oraz przez 60 dni po jego zakończeniu,legitymacje studenckie i legitymacje służbowe nauczycieli akademickich są ważne, bez konieczności potwierdzania ich ważności. Przepis stosuje się również do legitymacji, które utraciły ważność w okresie 30 dni poprzedzających ograniczenie lub zawieszenie funkcjonowania uczelni.   


Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 29 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, w autobusie, w tym samym czasie może przebywać nie więcej osób niż 50% liczby wszystkich miejsc siedzących  i stojących, przy jednoczesnym pozostawieniu w autobusie co najmniej 50% miejsc siedzących niezajętych.   


W związku z pracami drogowymi we Wtórku od dnia 29 maja 2020r. do odwołania w kursach linii nr 7 w kierunku Wtórek wieś nieczynne będą przystanki „Wtórek II” oraz „Wtórek wieś pętla” (koniec kursu na przystanku „Wtórek I”).
W kierunku Ostrowa Wielkopolskiego nieczynny będzie przystanek „Wtórek wieś pętla” (początek kursu na przystanku Wtórek I”).
    


Informujemy, że od 25 maja br. wznowione zostają kursy linii K1 do Krotoszyna. Jednocześnie przypominamy, że obowiązuje wakacyjny rozkład jazdy.   


Informujemy, iż z dniem 1 czerwca br. zostaną wprowadzone zmiany w Regulaminie Ostrowskiego Roweru Miejskiego dotyczące opłat i kar. Skrócony zostaje czas darmowego wypożyczenia do 2 godzin. Każda kolejna rozpoczęta godzina będzie kosztować 10 zł.  Nowy regulamin dostępny TUTAJ   


Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku  z wystąpieniem stanu epidemii,  w autobusie, w tym samym czasie może przebywać nie więcej osób niż 30% liczby wszystkich miejsc siedzących i stojących, przy jednoczesnym pozostawieniu w autobusie co najmniej 50% miejsc siedzących niezajętych.
    


Miejski Zakład Komuniakcji S.A. w Ostrowie Wielkopolskim informuje, że od 18 maja br. Punkt Doładowań "Malarczyk" będzie czynny w godz. 10:00-16:00.   


Przypominamy, gdzie możecie Państwo zakupić bilety autobusowe:

- Punkty Obsługi Pasażera oraz Punkt Doładowań (zasilenie konta elektronicznej portmonetki, zakup biletu okresowego 7,14,30 - dniowego)
- Biletomaty stacjonarne (zasilenie konta elektronicznej portmonetki, zakup biletu okresowego 7,14,30 - dniowego, zakup biletu jednorazowego papierowego). Bilety jednorazowe zakupione w biletomatach stacjonarnych należy kasować po wejściu do pojazdu.
- Biletomaty mobilne w każdym pojeździe (zakup biletu jednorazowego papierowego). Bilety zakupione w autobusach są już skasowane i ważne na dany kurs. Sprawdź jak kupić bilet w biletomacie krok po kroku
- Aplikacja moBILET (zakup biletu jednorazowego, zakup biletu okresowego 7,14,30-dniowego). Sprawdź jak pobrać i zainstalować aplikację.

 

  


Szanowni Pasażerowie pragniemy poinformować, iż Punkt Obsługi Pasażera w budynku WODKAN S.A. na ul. Partyzanckiej zostaje otwarty od poniedziałku (11.05.2020 r.). w godzinach od 08:00 do 14:00.

Wyjątkowo 11.05.2020r. będzie czynny od 09:00 do 14:00.   


Miejski Zakład Komunikacji S.A. w Ostrowie Wielkopolskim jako operator systemu Ostrowskiego Roweru Miejskiego informuje, iż z dniem 06.05,2020r. rozpoczyna relokację rowerów do wszystkich stacji Ostrowskiego Roweru Miejskiego znajdujących się na terenie Ostrowa Wielkopolskiego. Efektem tej relokacji będzie uruchomienie systemu i umożliwienie mieszkańcom naszego miasta korzystania z rowerów miejskich. System zostanie uruchomiony w nocy z 6 na 7 maja 2020 roku.
Informujemy również, iż w związku z panującym zagrożeniem epidemiologicznym wszystkie rowery oraz terminale będą podlegały codziennej dezynfekcji.
Zapraszamy do korzystania z systemu Ostrowskiego Roweru Miejskiego zarówno dotychczasowych, jak i nowych użytkowników.   


Strona 3 z 34First   Previous   1  2  [3]  4  5  6  7  8  9  10  Next   Last   
 
Szukaj


BiletomatZakup biletu komunikacji miejskiej

przez telefon komórkowy

 

 

Konkurs na nazwy dla 10

autobusów elektrycznych

----------------------------------------------

 

 

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH W MZK

 

----------------------------------------------

 

 

 

OSTROWSKI ROWER MIEJSKI

 

 -----------------------------------------------

 

 

 


REJESTRACJA  E-BILETU 

 

LOGOWANIE DO SYSTEMU  E-BILETU

 

-----------------------------------------------

 

 

 

 

 

APLIKACJA myBUS ONLINE

informacja o odjazdach autobusów

 

 

 

-----------------------------------------


 

 

 
-----------------------------------------------  

 Informacje dla akcjonariuszy
 

-----------------------------------------------  

 

 

 

 

 Oficjalna strona Miasta

Ostrowa Wielkopolskiego

 

 -----------------------------------------------

 

 

Centrum Rozwoju Komunalnego


 

 -----------------------------------------------
 Jesteśmy na Facebooku


 -----------------------------------------------

 

 

 

Jesteśmy na instagramie

 

-----------------------------------------------

 

Numery boczne autobusów

niedostosowanych do

przewozu osób niepełnosprawnych


#255, #256, #259, #262, #266