Projekty realizowane przez MZK S.A. w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

  

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualności

Miejski Zakład Komunikacji informuje, że od dnia 04.04.2020r. do odwołania nieczynny będzie Punkt Doładowań "Malarczyk" (Plac 23 Stycznia 11).   


Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii (DZ. U. poz. 491,  z późn. zm.) w okresie od dnia 25 marca 2020 r. do odwołania  w autobusie w tym samym czasie nie może znajdować się więcej osób niż połowa miejsc siedzących.
    


Prezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego, jako organizator transportu publicznego, oraz Miejski Zakład Komunikacji S.A. w Ostrowie Wielkopolskim informują, o możliwości zwrotu środków pieniężnych za niewykorzystane bilety okresowe ulgowe (30-dniowe, 14-dniowe, 7-dniowe), MZK S.A. wskazuje na metodykę postępowania pasażera w przypadku podjęcia decyzji o złożeniu wniosku o zwrot ww. środków pieniężnych:
1)    druk wniosku dostępny jest na stronie internetowej MZK S.A., w Punktach Obsługi Pasażera przy ul. Asnyka 8 oraz ul. Lotniczej 30 (druk wniosku),
2)    wniosek należy złożyć w wersji papierowej w Punktach Obsługi Pasażera przy ul. Asnyka 8 lub ul. Lotniczej 30. Do wniosku o anulowanie biletu okresowego wymagane jest fizyczne dołączenie Ostrowskiego Biletu Elektronicznego oraz paragonu (paragon nie jest wymagany w przypadku, gdy zakup biletu nastąpił za pośrednictwem internetu lub aplikacji moBilet),

CZYTAJ DALEJ>>>>>>

DRUK WNIOSKU O ANULOWANIE BILETU OKRESOWEGO ULGOWEGO   


Miejski Zakład Komunikacji informuje, że w dniu 21.03.2020r. przystanek Plac 23 Stycznia ( w kierunku ul. Partyzanckiej) będzie nieczynny. Dla linii 1, 2, 6, 8, 11, 12, 13 zastępczo obowiązywać będzie przystanek przy ul. Wolności.


Szczegółowe informacje całodobowo pod numerem telefonu (62) 73-76-115   


Miejski Zakład Komuikacji informuje, iż Punkt Obsługi Pasażera na ul. Partyzanckiej (WODKAN) będzie nieczynny do odwołania. Czynne są są punkty na ul. Asnyka i ul. Lotnicza oraz biuro podróży na Placu 23 Stycznia.   


Miejski Zakład Komunikacji S.A. informuje, że od dnia 17.03.2020r. zmienione zostaną godziny otwarcia Punktu Doładowań zlokalizowanego w Biurze Podróży "Malarczyk" (Plac 23 Stycznia 11). Punkt czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach: 10:00 - 15:00.   


W związku z pracami drogowymi w Pleszewi od dnia 18 marca 2020r. do odwołania przystanki „Dworzec PKP” oraz „Bogusza” będą w obu kierunkach nieczynne.
Obowiązywały będą przystanki zastępcze przy ul. Reja (w obu kierunkach).   


W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną Miejski Zakład Komunikacji S.A. informuje, że od dnia 14.03.2020r. do odwołania wstrzymana zostanie możliwość wypożyczania Ostrowskiego Roweru Miejskiego.   


Miejski Zakład Komunikacji S.A. inforkuje, iż od 16.03.2020 r.(poniedziałek) do odwołania Punkt Obsługi Pasażera na ul. Partyzanckiej 27 (budynek WODKAN) będzie czynny od 7.30 do 14.30.   


Miejski Zakład Komunikacji S.A.w Ostrowie Wielkopolskim informuje, że od poniedziałku to jest od 16.03.2020 r. autobusy komunikacji miejskiej będą kursowały do odwołania według rozkładu wakacyjnego (dni robocze wolne od nauki szkolnej).   


Strona 3 z 32First   Previous   1  2  [3]  4  5  6  7  8  9  10  Next   Last   
 
Szukaj


BiletomatZakup biletu komunikacji miejskiej

przez telefon komórkowy

 

 

----------------------------------------------

 

 

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH W MZK

 

----------------------------------------------

 

 

 

OSTROWSKI ROWER MIEJSKI

 

 -----------------------------------------------

 

 

 


REJESTRACJA  E-BILETU 

 

LOGOWANIE DO SYSTEMU  E-BILETU

 

-----------------------------------------------

 

 

 

 

 

APLIKACJA myBUS ONLINE

informacja o odjazdach autobusów

 

 

 

-----------------------------------------


 

 

 
-----------------------------------------------  

 Informacje dla akcjonariuszy
 

-----------------------------------------------  

 

 

 

 

 Oficjalna strona Miasta

Ostrowa Wielkopolskiego

 

 -----------------------------------------------

 

 

Centrum Rozwoju Komunalnego


 

 -----------------------------------------------
 Jesteśmy na Facebooku


 -----------------------------------------------

 

 

 

Jesteśmy na instagramie

 

-----------------------------------------------

 

Numery boczne autobusów

niedostosowanych do

przewozu osób niepełnosprawnych


#255, #256, #259, #262, #266, #282